גלריות
מוזרנידם 10/02/2018 - 04/01/2018
מוזרנידם

מוזרנידם

תערוכה קבוצתית חדשה בגלריה הירקון 19, העוסקת באופן בו שדה האמנות איבד את המרכז שלו. האינטרנט והרשתות החברתיות חוללו שינוי גדול בעולם האמנות, והיחס לאספקטים הפוליטיים של עבודות אמנות, כמו גם לאופן בו ניתן לייצר משמעות בעבודות, נמצא בשינוי מתמיד כאשר לא ברור מה יהיה הצעד הבא. 

כעת, כל האפשרויות פתוחות, והאמן עוסק ומנכיח בנקודת המבט הפרטית שלו. בתערוכה ישנו מעין מדגם של אמנים, כולם מסמנים דבר מה מרוח התקופה, אשר נעים בתוך מנעד האפשרויות החדשות. מצד אחד נמצאת האמנית אסתר שושני, אשר מכוונת את המצלמה אל ריאליזם של משפחה בעבודת הווידיאו שלה ״שמן על בסיס מים״. הסרט חסר פואנטה, ומאפשר לנו הצצה אל משפחה מזרחית ואל היומיום שלה, ללא שימוש בפילטרים. מצד שני, נמצא האמן רגב עמרני שמשחק עם התודעה, מפרק ומרכיב אותה מחדש.

שם התערוכה, ״מוזרנידם״, הוא שיבוש של המונח ״מודרניזם״. השם מביע את החיבור והדימיון שיש למושג ה״אני״ כפי שהיה במחצית הראשונה של המאה ה20, ולמושג ה״אני״ כפי שהוא נתפס היום. 

מציגים: אור אריאלי, אסף אבוטבול, אסתר שושני, ארז אוזן, גדי קוזיץ, גלי גרינשפן, דניאל אוקסנברג, יובל חי, ליאור ווטרמן, לימור צרור, עופר כהן, ענת בצר, רגב עמרני.

אוצר: בועז ארד.

אמנים המשוייכים לאירוע
גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

הירקון 19 | גלריית המדרשה (10/02/2018 - 04/01/2018)

מרכז לאמנות תרבות וחינוך ברחוב הירקון בתל אביב, מטעם מכללת המדרשה לאמנות בבית ברל. המרכז נועד להרחיב את פעילות המדרשה בשדה האמנות הישראלי, וגולל גלריה, חדר הקרנה לעבודות וידאו, וכן חלל להרצאות וימי עיון. המרכז מקיים תכנית אירועים פתוחה לקהל הרחב ומארח פעילות של יוצרים במגוון תחומים. קרא עוד
03-6203129
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...