גלריות
שחר מרקוס | רונדו 11/04/2019 - 14/02/2019
שחר מרקוס | רונדו

שחר מרקוס | רונדו

תערוכת יחיד לאמן שחר מרקוס בגלריית ברוורמן. בתערוכה מוצג מיצב וידיאו רב-ערוצי, המוקרן על קירות ותקרת הגלריה, ובמרכזה ניצב פסל דמוי פורצלן אשר מורכב מיציקות מגפונים.

במיצב הוידיאו ניתן לראות את דמותו של מרקוס, אשר מצולמת ממבט על, צועדת בקצב קבוע כאשר היא לבושה במדי צבא. לאורך מיצב הוידיאו, דמות זו משתכפלת לכדי מספר דמויות, אשר מדומות לחיילים המשתתפים במצעד. הפסל הניצב במרכז הגלריה, מזכיר דימוי צמחי ומתוכו בוקע קול המכתיב את קצב המצעד.

היצירות בתערוכה הן תלויות חלל, ונעשו במיוחד עבור החלל הספציפי של גלריית ברוורמן. כך, הופכות העבודות לחד-פעמיות אשר באמצעותן מבקש מרקוס לבחון את הגבול בין תיעוד לפרפורמנס זמניים, דרך מדיום הוידיאו.

שחר מרקוס הוא אמן פרפורמנס פעיל למעלה מ-15 שנה, אשר הציג בתערוכות יחיד רבות בארץ ובעולם. כמו כן, הוא זכה בפרס הוידיאו 'Primo Combat', בפרס 'Video Art Discovery Prize' ופרס עידוד היצירה ממשרד התרבות והספורט. הוא מופיע באוספים נבחרים במוזיאונים בינלאומיים ומקומיים כגון מוזיאון קרקוב לאמנות עכשווית, מוזיאון ברצלונה לאמנות עכשווית ומוזיאון ישראל.

אוצרת: עדי גורה


אמנים המשוייכים לאירוע
גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה ברוורמן (11/04/2019 - 14/02/2019)

גלריה המציגה אמנות עכשווית מקומית ובינלאומית, ומתמחה באמנות וידאו ומיצב. הגלריה ממוקמת בדרום תל אביב, ומכילה חלל ייעודי להצגת עבודות וידאו. קרא עוד
03-566-6162
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...