גלריות
גלריית גרשטיין

גלריית גרשטיין

0723923178
בעלות שיחה רגילה*
איזור:  מרכז
כתובת:  תל אביב , בן יהודה 101

גלריית דוד גרשטיין

גלריה גרשטיין נוסדה על ידי האמן הוותיק והידוע דוד גרשטיין, מתוך החלום על עצמאות ושדרוג הקשר המסורתי של האמן והגלריה המייצגת אותו. גרשטיין, יליד 1944, הינו צייר ופסל בוגר בצלאל, ה-Ecole Supérieure des Beaux Arts בפריז, ה-Arts Students League בניו יורק וה-St. Martin's School of Art בלונדון, ואף שימש כמורה בכיר בבצלאל. הגלריה מוקדשת להצגת עבודותיו הססגוניות, אשר מוצגות תדיר גם ברחבי הארץ והעולם.


דוד גרשטיין עובד במגוון רחב של חומרים, מדיומים וטכניקות, וכך בעבודותיו ניתן למצוא שימוש באלומיניום, ברונזה, ברזל, ציור, רישום, ציור על קרמיקה ועוד. ביצירותיו, הוא חוקר את המעבר מן הדו מימד אל התלת מימד, וכן עוסק בנושא התנועה, כאשר פעמים רבות עבודותיו משיגות רושם של תנועה בעזרת הצבע וטכניקת הצביעה שלהן. עבודותיו של גרשטיין מזוהות עם צבעים עזים ומלאי חיים, כמו גם עם מוטיבים מסוימים שחוזרים על עצמם כגון אופניים, אגרטלים ודמויות אנושיות אופייניות.

גלריה גרשטיין ממוקמת ברחוב בן יהודה בתל אביב ומשתרעת על שטח של מעל 200 מ"ר. הגלריה כוללת רפרטואר גדול של פסלי קיר רב שכבתיים, פסלי המתכת של גרשטיין העשויים בטכניקת החיתוך הייחודית שלו, ונוסף להם גם עבודות נייר, ציורי שמן ופסלי ברונזה. בנוסף לכך מוצגים בגלריה אובייקטים פיסוליים קטנים מסדרת 'גרשטיין דיזיין', אשר מוצעים למכירה במחירים שווים לכל כיס.

לצד עבודותיו של גרשטיין, הגלריה מקדישה אגף מיוחד לתערוכות מתחלפות של אמנים אורחים, מתוך החזון לאפשר חשיפה לאמנים איכותיים שלעיתים טרם קיבלו את ההכרה לה הם ראויים. 

גלריה גרשטיין הינה גלריה מכניסת אורחים, אשר דוגלת באווירה נעימה ומזמינה, ובקשב מלא לצרכי הלקוח.  

שעות פתיחה:
ראשון-חמישי: 10:00-19:00
שישי: 10:00-14:00
שבת: סגור

צוות הגלריה:

דודו גרשטיין - בעל הגלריה
מירב זית - מנהלת הגלריה
ליאור מיסנו - עובדת גלריה


לרשימת הגלריות בתל אביב לחצו כאן.

תערוכות ואירועים
עבודות מוצגות בגלריה

הוסף חוות דעת
:
:
:

...Loading...
כתובת הגלריה: תל אביב, בן יהודה 101
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...