גלריות

שיווק גלריות ומוזיאונים ברשת

שיווק גלריות ומוזיאונים ברשת

כל עסק יודע שהסוד להצלחה טמון רבות בשיווק, והדבר נכון כמובן גם לעסקים או מוסדות בתחום האמנות כגון גלריות, מוזיאונים וחללי תצוגה. ישנם ערוצי שיווק רבים שאפשר לנצל, ובמדיומים מגוונים - טלוויזיה, רדיו, מודעות מודפסות  ועוד, אולם בראש כל אלו ניצב  השיווק הדיגיטלי ברשת האינטרנט. כולנו מבלים חלק ניכר מזמננו בגלישה ברשת ולכן הפרסום ברשת הוא אידיאלי, בתנאי שעושים אותו נכון. בדיוק לשם כך קמו לאחרונה נותני שירותים רבים בתחום הדיגיטלי, אשר מתמחים ברשת ובאלמנטים השונים של שיווק וקידום באמצעותה.

נכון להיום מרבית הגופים הגדולים בארץ, אשר מקדישים תשומת לב לשיווק דיגיטלי ומבינים את מרכיביו השונים, נעזרים בשירותים חיצוניים אולם עובדים עם גופים נפרדים עבור שירותים נפרדים: בניית אתרים, שיווק בפייסבוק, seo - קידום אתרים במנועי החיפוש כמו גוגל (search engine optimization) ועוד. העבודה בצורה הזו היא מקצועית מחד, שכן כל גוף מתמחה בתחומו, אך אין סנכרון בין כל העוסקים במלאכה. כך למשל יכול להיווצר מצב בו מי שבונה למוזיאון את האתר, לא כולל בתוכו את מילות המפתח הקריטיות עבור החיפוש בגוגל, וכך כל שירות seo חיצוני יהיה לא רלוונטי. מעבר לזה, לא קל יותר לדבר עם אדם אחד שמבין בכל מה שאתם צריכים?

אנחנו במאסטרפיס מציעים לראשונה חבילות פרסום משולבות, אשר כוללות תחת גוף אחד את כל האלמנטים השונים של קידום ברשת - החל מבניית אתרים מותאמים לקידום וכלה במתן שירותי ניהול פייסבוק, תוך התמחות הן בתחום הדיגיטלי והן בתחום האמנות. רוצים לנהל את כל מערך הפרסום הדיגיטלי שלכם במקום אחד, ולנהל את העסק בראש שקט? נשמח לייעץ לכם, צרו עימנו קשר כאן.

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...