גלריות

אודות


אתר Galleriot הוקם על מנת להעניק לקהל הרחב, כמו גם לאמנים ואנשי מקצוע מתחומי האמנות השונים, תמונה עדכנית ומקיפה אודות תחום האמנות בישראל. באתר יוכלו שוחרי אמנות, אמנים ואנשי מקצוע, אספנים ובעלי עסקים הנוגעים בתחומי האמנות השונים, להתעדכן לגבי התחומים השונים בנגישות מירבית ויעילות. 

כאן תמצאו מיפוי מקיף של גלריות וחללי תצוגה, מוזיאונים ומוסדות אמנות ברחבי הארץ ותוכלו להתעדכן בלוח התערוכות ואירועי האמנות. בלוח זה מופיעים אירועי אמנות ותערוכות המתקיימים כיום ובעתיד הקרוב.  בנוסף למיפוי אירועי האמנות השונים, אנחנו מזמינים את הגולשים להציץ וגם לפרסם בלוח הדרושים ולוח קנייה-מכירה יד שניה שמתרכז באופן בלעדי בתחומי האמנות.

שאיפתנו להעניק במה לאמנים הפועלים בישראל, על מנת לחשוף את עשייתם לקהל הרחב ולקדם את תחום האמנות בישראל. לשם כך, האתר כולל מידע על אמנים עכשווים פעילים ואמנים ישראלים משמעותיים מהעבר. אמנים ואנשי המקצוע בשדה האמנות מוזמנים להתעדכן גם בפרסומי קול קורא במסגרתם מופיעות הצעות להשתתפות בתערוכות עתידיות, מועמדות לפרסים, מלגות, תוכניות רזדנסי ועוד.

הצלחתם המסחרית של אמנים תלויה בשוק האמנות המקומי והבינלאומי. ברצוננו לעודד רכישת אמנות במטרה להרחיב ולפתח את שוק האמנות המקומי מתוך שאיפה שאמנים יתפרנסו בכבוד ממלאכתם היצירתית. למתעניינים באפיק הכלכלי של שדה האמנות, האתר מציע מידע אודות גלריות מסחריות, בתי המכירות הפומביות, המכירות המתקיימות בהם ומרכיביו השונים של תחום האספנות בארץ ובעולם. 

אתר Galleriot הוא אתר אחד מתוך מבחר אתרי האמנות של קבוצת  Masterpiece  .Masterpiece רואה עצמה כבית לאמנות בישראל ושמה לעצמה למטרה להנגיש ולקדם את שדה האמנות המקומי באמצעות נוכחות אינטרנטית אמינה, מקיפה ואיכותית.


למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...