גלריות

3 דברים שכדאי לזכור אם יש לך יצירת אמנות בבית

יצירת אמנות היא תוספת נהדרת לבית או לכל חלל אחר, אבל היא דורשת מחשבה מעמיקה יותר מאשר רק למצוא היכן לתלות אותה.
הנה 3 דרכים בהן אנחנו יכולים להיטיב עם יצירות האמנות שברשותנו:

1. להעריך את שווי היצירה - קודם כל נרצה לדעת מה שווי היצירה, בשביל להבין עד כמה שווה לנו להשקיע בה מבחינת שימור, תיקון, תצוגה, ביטוח ועוד. לעתים יצירות נפגמות בשל טיפול לא נכון, שניתן היה למנוע מראש (חשיפה לשמש ישירה או ללחות, מסגור לא מתאים וכו'). כמובן שמומלץ להשקיע בכל יצירת אמנות, לא משנה מה ערכה - אבל בייחוד במקרה של יצירה רבת ערך, למה לא להקדים תרופה למכה?

2. לקבל עצה מקצועית לגבי שימור היצירה - כאמור, אנו רוצים להעניק ליצירה את הטיפול המתאים ביותר מבחינת מסגור, תלייה, תצוגה ותאורה. ביקור אצל מומחה לרסטורציה יכול לסייע לנו לקבל החלטות נבונות, והוא הכרחי במקרה של תיקון פגמים כמו צבע מתקלף או דוהה, קרעים, כתמים, וכל נזק אחר שעלול להיגרם ליצירה. 

3. לבטח את היצירה -יצירות אמנות הן בעלות ערך רגשי רב, אין ספק. לעתים קרובות, יש בהן גם ערך כלכלי משמעותי, שאף עשוי לעלות ככל שעובר הזמן. יצירת אמנות מקורית בבית הנה פריט יקר ערך, שדורש ביטוח מפני מגוון סיכונים , אשר יעניק לנו פיצוי הולם במקרה של גניבה או נזק. כמו כן, במידה ואנו מתכננים לשלח את העבודה ברחבי הארץ או העולם, רצוי מאוד לבטח את תהליך ההעברה על מנת למנוע עגמת נפש מיותרת. 

היופי ביצירות אמנות הוא שכל עוד אנו מטפלים בהן בצורה הטובה ביותר, נוכל להמשיך ליהנות מהן ללא הגבלה!

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...