גלריות
יריד צבע טרי 10 30/04/2018 - 26/04/2018
יריד צבע טרי 10

יריד צבע טרי  10

יריד צבע טרי הינו יריד האמנות השנתי הגדול בישראל, אשר פועל לקידום האמנות העכשווית והנגשתה לקהל הרחב. היריד נהנה משיתופי פעולה עם מיטב המוסדות וגופי האמנות בארץ ובחו"ל, ומדי שנה מבקרים בו מעל 30,000 איש. ביריד משתתפות גלריות מובילות, והוא כולל חממת אמנים עצמאים אשר עשרות אמניה נבחרים בקפידה כל שנה על ידי ועדת קבלה מקצועית. עוד ביריד ניתן למצוא חממת אמני וידאו, ומתחם תצוגה המוקדש כולו לתחום העיצוב ומציג את מיטב מעצבי המוצר הישראלים.
פרויקט הדגל של היריד הוא הפרויקט החברתי של הגלויה הסודית, במסגרתו אמנים ומעצבים ידועים, לצד אמנים צעירים וסטודנטים לאמנות, מציעים למכירה עבודות אמנות מקוריות שיצרו בגודל גלויה. בכל שנה מוצעות למכירה מעל 1000 גלויות כאלו, במחיר אחיד ובעילום שם - כך שרק לאחר הרכישה ניתן לדעת מי האמן שמאחורי היצירה. מלוא ההכנסות מהפרויקט מועברות למרכז מאירהוף לחינוך לאמנות של אוניברסיטת תל אביב, לטובת מלגות לנוער מצטיין באמנות ממשפחות מעוטות יכולת. במהלך היריד מתקיימים גם אירועים, הרצאות וממפגשים עם דמויות מעולם האמנות והתרבות במסגרת 'סלון צבע טרי', וכן מתקיימות סדנאות ופעילויות מגוונות לילדים. 
היריד מתקיים זו השנה העשירית, וייערך בחודש מאי 2018 - טרם פורסמו תאריכים עדכניים. היריד משנה מיקום בכל שנה, ולמעשה חונך את המבנה בו הוא מוצג, כאשר מיקומו של היריד הנוכחי טרם פורסם. היריד האחרון, צבע טרי 9, התקיים באפריל 2017 בבניין החדש של מוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט באוניברסיטת תל אביב. 


למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...