גלריות
פסטיבל מוסררה מיקס 17 08/06/2017 - 06/06/2017
פסטיבל מוסררה מיקס 17

בין הימים שלישי-חמישי, ה-6-8/6 ובין השעות 19:00-23:00, יתקיים פסטיבל מוסררה מיקס 17, המציג עבודות אמנות של סטודנטים ממוסררה ומאקדמיות שונות לצד אמנים בינלאומיים. כותרת הפסטיבל השנה הינה "טרה אינקוגניטה - מזרח ומערב בעולם היברידי", ומטרתו להתייחס לאותו מצב ביניים היברידי שבין מזרח ומערב, העומד בפני ומתכוונן לקראת תפישת עולם רב-תרבותית חדשה. 

הפסטיבל מתפרש על פני חמישה מתחמים מרכזיים, ומביא סוגים שונים של חוויות אמנותיות. תערוכות יוצגו בבית הספר מוסררה וברחבי השכונה, ביניהן תערוכה של אמניות הרזידנסי של בית הספר ותערוכה קבוצתית חדשה, וכן שיתוף פעולה עם גלריה אינדי - גלריה שיתופית לצילום מתל אביב. כמו כן מתחם שלם ייהפך 'מגרש הפלאות של מוסררה', ובו תלמידי המחלקה לניו מדיה יצרו מרחב אינטראקטיבי בהשראת המסורת של קרקסים נודדים, אשר יכלול מיצב מציאות מדומה, גן פסלי וידאו, מיצבי משחק אינטראקטיביים ועוד. 

מבחינה מוסיקלית, יתקיימו הופעות במספר מתחמים: סטודנטים יופיעו במגרש הפלאות של מוסררה וכן בבמה המרכזית, שתארח גם מוזיקאים בולטים כמו להקת טיגריס ולירז צ'רכי, קראנץ, 22 ושי צברי, להקת ז'עלוק, ההרכב הינום ועוד. כמו כן תכנית מוסיקלית שלמה בשם מוסררסוניקס תוקדש לזרמים עכשוויים במוסיקה ניסיונית ותתקיים במקביל בשני אולמות שונים שיארחו סטודנטים, בוגרים, ואמני סאונד נוספים. 

הכניסה לכלל אירועי הפסטיבל הינה חופשית. 

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...