גלריות
אאידה סטולר | 4 טכניקות הדפס 23/12/2017 - 23/11/2017
אאידה סטולר | 4 טכניקות הדפס

4 טכניקות הדפס

תערוכת יחיד לאמנית אאידה סטולר בבית האמנים בתל אביב. העבודות שיוצגו בתערוכה הן עבודות חדשות מהשנה האחרונה, שנוצרו במיוחד עבורה. העבודות כולן נעשו בטכניקות שונות של הדפס, מדיום שסטולר חוקרת לאורך העשור האחרון. בתערוכה, האמנית השתמשה בדימוי ראשוני זהה, והדפיסה אותו שוב ושוב בשיטות שונות. כך, היא בוחנת באיזה אופן הדימוי משתנה, מה החשיבות של המשטח עליו הוא מופיע, וכיצד הצופה מגיב לאותו דימוי, כאשר הוא מופיע במגוון אופנים. 

בתערוכה יוצגו ארבע קבוצות של עבודות, שמוגדרות על פי הטכניקה בהן הן נוצרו. קבוצה אחת היא של הדפסי שקע, שכוללת: תחריט, דרייפוינט (תחריט יבש) וארווטינט. קבוצת העבודות השניה היא ליטוגרפיה על גבי לוחות עץ. שתי הקבוצות הנוספות נוצרו בשתי טכניקות דומות אך מנוגדות, שעושות שימוש בחומצה על גבי משטחי לינולאום. הקבוצה הראשונה מציגה את הדימוי כהדפס בלט, ואילו השניה מציגה את אותו הדימוי בצורה שקועה, ויוצרת למעשה תמונת נגטיב.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית האמנים תל אביב (23/12/2017 - 23/11/2017)

משכנה של 'אגודת הציירים והפסלים בישראל' שהוקמה בשנת 1934. כיום בית האמנים פועל כאמנותי ומחזיק מספר חללי תצוגה, אולם הרצאות וסדנאות ציור, הדפס ופיסול. במהלך כל שנת פעילות מוצגות בבית האמנים יותר מ-70 תערוכות של אמנים ותיקים וצעירים.קרא עוד
0723939429
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...