גלריות
אביחי כהן | פעם בחיים 30/06/2018 - 31/05/2018
אביחי כהן | פעם בחיים

פעם בחיים | Once in a Lifetime

תערוכת יחיד לצייר אביחי כהן בגלריה המרכזית בבית האמנים תל אביב. ציוריו של כהן נעים בין הסגנון הריאלי והפנטסטי, בין סוריאליזם וסימבוליזם, כאשר הוא מחפש לתאר בהם את האמת בנפשו של האדם. במוקד יצירתו ניצב המתח שבין המציאות הסובייקטיבית, והחיפוש אחר אמת אובייקטיבית ונשגבת. 

כהן עבר סדרת ניתוחי גב שהותירה אותו עם כאב כרוני ונכות, ועם צורך בטיפולים מתמשכים. כתוצאה מכך, הוא הקדיש עצמו לציור כפעולה הממלאת את חייו ומהווה מקור נחמה ואסקפיזם. כך הוא צולל למחוזות הדמיון והמציאות האלטרנטיבית, וציוריו משקפים את תפישת עולמו המציבה את ההרואי, האידיאלי, החלומי והיפה כמעין מצב קיומי. ציוריו מתארים דמויות אנושיות בסצנות שהן חלק מחייו שלו. מסע היצירה שלו מתחיל בהתבוננות מזוקקת, ללא פילטרים, ומסתיים בהנחת הצבע על בד. הוא יוצר עבודות ויזואליות כנות אשר מזמינות את הצופה להתבונן בהן ולהעניק להן משמעות משל עצמו. אוצר: אריה ברקוביץ.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית האמנים תל אביב (30/06/2018 - 31/05/2018)

משכנה של 'אגודת הציירים והפסלים בישראל' שהוקמה בשנת 1934. כיום בית האמנים פועל כאמנותי ומחזיק מספר חללי תצוגה, אולם הרצאות וסדנאות ציור, הדפס ופיסול. במהלך כל שנת פעילות מוצגות בבית האמנים יותר מ-70 תערוכות של אמנים ותיקים וצעירים.קרא עוד
0723939429
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...