גלריות
אברהם פישר | רבדים באור וצבע 24/09/2017 - 31/08/2017
אברהם פישר | רבדים באור וצבע

רבדים באור וצבע  Impasto In Light And Color

תערוכת יחיד לאברהם פישר, מדען צייר ואוצר מעל ל-50 שנה. פישר הינו דוקטור לכימיה רפואית, ומחקריו עוסקים בטיפולים חדשניים למחלת האלצהיימר. הוא החל לצייר בגיל צעיר מאוד, ולמד אצל הצייר חמי גל מנהריה ובסדנאות שונות. כיום, הציור מהווה חלק מרכזי בעשייה שלו, כביטוי נוסף ליצירתיות שלו ולשיח אותו הוא שואף לנהל עם העולם סביבו. סגנון הציור שלו ניתן להגדרה כ'אמנות מולקולרית', כאשר צבעי השמן מונחים על הבד באמצעות סוגים שונים של סכיני ציירים, והציור הגמור נראה כמעשה פסיפס או שטיח קיר שזור. זהו ציור תבליטי בסגנון ה-impasto, שהינו כמעט פיסול בצבע. הנחות הצבע הקצרות מזכירות במידת מה גם את הציור האימפרסיוניסטי, שבא לידי ביטוי גם בצבעוניות ובתאורה הניבטים מן הבד ומעניקים לציור את עצמתו. 

התערוכה הנוכחית של פישר בגלריה מונטיפיורי מציגה ציורי נוף אשר לרוב מתארים את הים ונוטים להפשטה, וכן דיוקנאות של דמויות אשר נדמות כמנותקות מסביבתן הסוערת. כמו כן מציג פישר רישומי עירום בקווים בודדים, אשר נעשים במשך 20 דקות מול המודל ומושלמים בסטודיו. הרישומים הללו מהווים גם בסיס לציורי העירום של האמן. אוצר התערוכה: קובי כרמי. 

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

מונטיפיורי מכירות פומביות וגלריה (24/09/2017 - 31/08/2017)

גלריה ובית מכירות פומביות, אשר מציע גם שירותי קניה מיידית ואינטרנטית של יצירות האמנות. לקראת המכירות הפומביות מתפרסם קטלוג מהודר של היצירות המוצעות למכירה, במקביל לפרסומן גם ברשת. הגלריה מציגה תערוכות מתחלפות של אמנים נבחרים. קרא עוד
03-5668818
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...