גלריות
אל הרס | דדה וניצן מינץ 17/05/2019 - 04/04/2019
אל הרס | דדה וניצן מינץ

אל-הרס | דדה וניצן מינץ

תערוכה זוגית חדשה של האמנים דדה וניצן מינץ בגלריה זימאק. בתערוכה מציגים האמנים יצירות מיקס-מדיה, המשלבות אובייקטים שנאספו ממבנים נטושים ברחבי תל אביב.  
האמנים מבקשים לשמר את היסטוריית האובייקט באמצעות פעולות מינימליות של צביעה, תוך שימוש בטכניקות שונות המתכתבות עם עולם הבניין. הקשר בין האובייקט למיקומו המקורי בא לידי ביטוי גם דרך צילומו: בחלק מהעבודות השתמשו דדה וניצן בצילומים תיעודיים של החללים הנטושים, אשר הודבקו מחדש על גבי היצירות.
בנוסף, מבקשים האמנים לשמר את החומר המקורי של האובייקט העזוב וזאת באמצעות בדיקות אל-הרס (טכנולוגיות סקירת חומר של אובייקט מבלי לשנותו), ומכאן שם התערוכה.
התערוכה מעלה שאלות בנוגע להיסטוריית המרחב העירוני, שינוייו המהירים וההשלכות החברתיות הנלוות לכך. מתוך זאת, דדה וניצן מנסים לשמר את זיכרון המקום כבית, שאינו קיים כיום. אוצרת: הגר בריל.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה זימאק (17/05/2019 - 04/04/2019)

גלריה לאמנות עכשווית מקומית ובינלאומית, אשר שואפת להציג זווית רעננה על סצנת האמנות עכשווית. הגלריה מקיימת כחמש תערוכות מתחלפות בשנה וכן מייצגת את אמניה בירידים בארץ ובחו"ל. היא שמה דגש על קהלים ברחבי העולם ומשתפת פעולה עם חללי תצוגה באירופה, צפון אמריקה ואסיה. קרא עוד
03-6915060
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...