גלריות
אסתי דרורי חיות | WONDER -LAND 17/02/2018 - 25/01/2018
אסתי דרורי חיות | WONDER -LAND

WONDER -LAND | ארץ הפלאות

תערוכה חדשה לאמנית אסתי דרורי חיות בבית האמנים תל אביב. בתערוכה תוצג סדרת עבודות, ציורים ואסמבלאזים, כאשר המוטיב המרכזי החוזר בכל העבודות הוא דמויות של ילדים ממשפחת האמנית. הדמויות מתוארות לרוב במצב של בהיה, כאשר התנוחות של הדמויות, בשילוב עם הנחות הצבע והקומפיזיציות הלא סימטריות- משרות על הצופה תחושה של אי נוחות.

אסתי דרורי חיות לוקחת את דמותה של אליסה מהסיפור ״אליסה בארץ הפלאות״ כמקור השראה והזדהות. אליסה היא ילדה אמיצה ונועזת, שהמציאות והפנטזיה מתמזגים אצלה. דרורי חיות מזדהה עם אליסה, המייצגת עבורה כמיהה לילדות ולתום הראשוני, לדמיון ולפנטזיה שמשתלבות במציאות. כמוה, האמנית מנסה לראות את העולם וחיי היומיום דרך נקודת מבטה של ילדה, ומשלבת את זיכרונות ילדותה בהוויתה כאישה בוגרת. האמנית בונה עולם של מציאות שמהול בדימיון ומסתורין, שנותן לצופה את האפשרות לפרש את היצירה על פי דימיונו ורצונו.

אוצר: אריה ברקוביץ.


גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית האמנים תל אביב (17/02/2018 - 25/01/2018)

משכנה של 'אגודת הציירים והפסלים בישראל' שהוקמה בשנת 1934. כיום בית האמנים פועל כאמנותי ומחזיק מספר חללי תצוגה, אולם הרצאות וסדנאות ציור, הדפס ופיסול. במהלך כל שנת פעילות מוצגות בבית האמנים יותר מ-70 תערוכות של אמנים ותיקים וצעירים.קרא עוד
0723939429
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...