גלריות
ברצף 16/12/2017 - 02/12/2017
ברצף

ברצף In Sequence

תערוכה קבוצתית העוסקת בהמשכיות הבאה לידי ביטוי באמנות, במסגרת אירועי שבוע האיור. המונח המונח Sequential Art (אמנות רציפה) נטבע על ידי הסופר ואמן הקומיקס ויל איזנר בשנות ה-80, ומתייחס לשימוש בדימויים הפרושים בסדר רציף על מנת לשרת את הסיפור הגרפי או להמחיש מידע. לרוב שיטה זו מתבטאת בתחום האיור, והקומיקס הוא הדוגמה המוכרת ביותר שלה. התערוכה מאגדת עבודות אמנות אשר ברובן תלת ממדיות, אשר יוצריהן משתמשים בהן בהיבט הסדרתי ככלי ביטוי. בתוך כך, התערוכה מעלה את השאלה האם השימוש בסדרתיות הזו באמנות העכשווית מושפע בהכרח מהמדיום הגרפי? או שמא הולך אחורה עד תבליטי הקיר של יוון העתיקה, ההירוגליפים המצריים או ציורי המערות? 

האמנים המשתתפים: אסתר קנובל, אפרת אייל, דוד עדיקא, דינה כהנא גלר, טליה טוקטלי, יואב רבן, כוכבית בן עזרא גולדנברג, נדיה עדינה רוז, תמרה ריקמן, דפנה קפמן, רועי כרמלי ותום קרסני. אוצרת: מיה מוצ'בסקי פרנס.

שיח גלריה במסגרת התערוכה יתקיים ביום שישי ה-24/11 בשעה 11:30.


גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית בנימיני - מרכז לקרמיקה עכשווית (16/12/2017 - 02/12/2017)

מרכז לקרמיקה עכשווית על שם יששכר ויהודית בנימיני, אשר נועד לקדם את תחום האמנות והעיצוב הקרמי. המרכז כולל גלרית תצוגה לתערוכות מתחלפות, ספריה וסדנאות לפיסול, עיצוב וקדרות, ומקיים אירועים כגון ימי עיון, שיחי גלריה וסיורים.קרא עוד
03-5182257
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...