גלריות
גלו את פני-ה, הפנים שלי הם הפנים שלי | רבקה בצלאל 20/01/2020 - 12/12/2019
גלו את פני-ה, הפנים שלי הם הפנים שלי | רבקה בצלאל

גלו את פני-ה, הפנים שלי הם הפנים שלי | רבקה בצלאל

גלריה סיסי הינה גלריה חדשה ומרשימה שנפתחה בסמוך למגוון הגלריות התל אביביות האיכותיות והוותיקות, ברחוב בן יהודה הידוע כהלב הפועם של סצינת האמנות התל אביבי.

סיסי דגן גאה להזמינכם לפתיחתה של תערוכה ראשונה של אמנית אורחת, שנבחרה להציג את עבודותיה בגלריה. פתיחה חגיגית ביום שישי ה 20.12.19 בשעה 12:00 ברחוב בן יהודה 59 תל אביב פתוח בימים א, ג, ד, ה בשעות 11-18 יום ו' בשעות 11-14.

"גלו את פני-ה" "הפָנים שלי הם הפְנים שלי " - רבקה בצלאל ביצירותיה המוצגות בתערוכה זו עוסקת האמנית בגילויי הפְנים שלנו ובמסר על האחריות האישית של כל אחד ואחת מאתנו לגילוי הייחודיות שלו ולהפצתו דרך הבגד שהוא לובש... אז פתחו יומנים ורשמו לפניכם, יהיה מעניין.

אוצרת: אילנה כרמלי לנר יחסי ציבור: מיכל סדן

בתערוכה זו שתיקרא "גלו את פניה" ,על שם סיפרה של רונית מטלון ולזיכרה, ׳הועתקו׳ 7 צילומיםשל תלבושות מתצוגות אופנה 2018-2019,של מעצבי על מהמפורסמים ביותר. כאשר בכל ציור ישנה תוספת של טכסטיל שונה:צמר,נוצות,עור,חרוזים,צמר פלדה, בדים מסוגים שונים פוך פליז חולצות סרט מדידה וכדו.... לכל הדמויות פנים ׳נעלמות׳- נטולות עיניים . אין נסיון להעתיק את הדמויות אלא יותר לספר אותן. הרעיון הינו:  בואו נתלבש מהלב!

במקום להתלבש דרך העיניים, ובעיקר דרך העיניים של מי שמביט בנו- בואו נתלבש דרך הלב שלנו, דרך הרגש שלנו. הבחירה במעצבי העל הינה מכוונת כמובן- תהייה אופנתי וטרנדי אבל בדרך שלך. תוספת הטכסטיל מכניסה אנרגייה שונה לכל יצירה ומקרבת אותנו לרגש שלנו- לתחושה שהוא יוצר בתוכנו. כמובן שזה בתמצית תמצית תמצית.  התערוכה מוקדשת לזיכרה של הסופרת הישראלית רונית מטלון, שהיא הסופרת שאני הכי אוהבת ושכמעט השתתפה בתערוכה הקודמת שלי ׳גני עדן דימיוניים׳.

כל מילה שלה היא הידהוד לעומק העומקים של נפש הקורא. כל משפט חושף עולם עצום של רגשות עד שאנחנו מתקלפים. הפנים והחוץ מתגלמים בכל משפט ובכל ספר שלה. בתערוכה סו- הפנים והחוץ, האחר ואני- הם לב הדבר- עומק העומקים. כתמיד האמנות שלי וחיי חד הם- ותערוכה זו עוסקת בתוכנית הלימודים שייסדתי בשם Fashion Therapy לאחר מחקר שעשיתי בלימודיי התואר השני שלי בתרפייה דרך אמנויותגלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה סיסי | Sissy Gallery (20/01/2020 - 12/12/2019)

גלריה שנוסדה בידי האמנית סיסי דגן, ומוקדשת להצגת עבודותיה הצבעוניות ומלאות החיים. חלק מתערוכות גלריה מוקדשות לתערוכות מתחלפות של אמנים אורחים.קרא עוד
074-7691092
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...