גלריות
גראציה טודרי | תערוכת יחיד 17/05/2018 - 22/03/2018
גראציה טודרי | תערוכת יחיד

גראציה טודרי

תערוכת יחיד חדשה לאמנית גראציה טודרי בגלריה ברוורמן, אשר נחשבת לאחת האמניות העכשוויות האיטלקיות החשובות ביותר בתחום הוידיאו והמיצב. טודרי מזוהה בעיקר בדימויה האיקונים של ערים המצולמות ממבט מעוף הציפור בשעות הלילה. עבודות אלה, המתארות בין היתר את פירנצה, רומא ולונדון, נכנסו לאנתולוגיה של האמנות העכשווית. בעבודות, הערים מוצגות מנקודת מבט שונה לחלוטין, וכך הן מקבלות מראה של שטחים מסתוריים וקסומים.

בתערוכה הנוכחית תוצגת העבודה ״מפה אדומה״ משנת 2018. העבודה היא עבודת וידיאו, מיצב דו ערוצי, אשר נעשתה בהשפעת ספרו של הסופר האיטלקי איטאלו קאלווינו ״הערים הסמויות מהעין״. בעבודה טודרי מתמקדת בתצלומים של זירות, איצטדיונים ואתרים היסטוריים. הדימויים השונים של העיר מוצגים ממבט על והם מופיעים בתהליך טנרספורמציה מתמשך. האמנית מציגה את הערים השונות באמצעות צורות אליפטיות ובכך מתכתבת עם המסורת העתיקה של מיפוי כדור הארץ. הצורות האליפטיות מזכירות גם את ארובות העין, דרכן אנו תופסים את הדימויים בעולם. 
גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה ברוורמן (17/05/2018 - 22/03/2018)

גלריה המציגה אמנות עכשווית מקומית ובינלאומית, ומתמחה באמנות וידאו ומיצב. הגלריה ממוקמת בדרום תל אביב, ומכילה חלל ייעודי להצגת עבודות וידאו. קרא עוד
03-566-6162
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...