גלריות
זהבה אדלסבורג | ימים רבים 02/03/2019 - 07/02/2019
זהבה אדלסבורג | ימים רבים

זהבה אדלסבורג | ימים רבים 

תערוכת יחיד לזהבה אדלסבורג בגלריה המרכזית בבית האמנים תל אביב, בה היא תציג מיצב המורכב מעבודות בדו ותלת מימד. אדלסבורג עוסקת בכוחות הפנימיים הפועלים בה בשעת היצירה, ומסמלת אותם באמצעות שתי דמויות בדיוניות - 'העלמה' ו'הסופר'. דמויות אלו מייצגות שני קטבים מנוגדים: בין נשיות וגבריות, בין נעורים ובגרות, בין פאסיביות ועדינות לאקטיביות ותוקפנות. במיצב קודם הציגה האמנית את הולדת הדמויות, כך שמיצב זה יעסוק במסעותיה של 'העלמה'. 

העבודות המוצגות במיצב שואבות השראה מהטבע, התרבות ותולדות האמנות. הן נוצרו בתהליך מתמשך של הרס עבודות ישנות ובנייתן מחדש עם חומרים חדשים, כאשר חלק מהעבודות כוללות צילומים של חלקיהן הקודמים במעין ציטוט ארס-פואטי. באופן זה, האמנית משמרת זכרונות ביוגרפיים, גיאוגרפיים ואמנותיים מעברה. הבנייה מתוך ההרס מדמה תהליכים נפשיים ומנטליים, והחיבורים החדשים והגולמיים שנוצרים מחומרי היצירה מזמינים את הצופים לקרוא אותם בדרכים מגוונות.

אוצר: אריה ברקוביץ.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית האמנים תל אביב (02/03/2019 - 07/02/2019)

משכנה של 'אגודת הציירים והפסלים בישראל' שהוקמה בשנת 1934. כיום בית האמנים פועל כאמנותי ומחזיק מספר חללי תצוגה, אולם הרצאות וסדנאות ציור, הדפס ופיסול. במהלך כל שנת פעילות מוצגות בבית האמנים יותר מ-70 תערוכות של אמנים ותיקים וצעירים.קרא עוד
0723939429
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...