גלריות
כרם נאטור | גוף בעקבות רוח 22/12/2018 - 15/11/2018
כרם נאטור | גוף בעקבות רוח

כרם נאטור | גוף בעקבות רוח

תערוכת יחיד חדשה לאמן כרם נאטור בגלריה רוזנפלד, בה יוצגו עבודות במגוון טכניקות. הוידיאו ארט אשר יוצג בתערוכה, הנקרא Repeat After Me, מציג האמן ועוד שלושה מבני דודיו מבצעים פרפורמנס במהלכו הם מתיזים מים צבעוניים מפיותיהם זה על זה, כאילו היו מזרקות אנושיות. מצד אחד הוידיאו מצולם בצילום ביתי ופשוט והסיטואציה מתקשרת לעולם הילדות והמשחק, אמנם הפשטות והתמימות לכאורה הם אמצעים בהם משתמש נאטור להעברת מסר מרובד ומורכב. 

הסצינה מרפררת לעבודה האיקונית ״דיוקן עצמי כמזרקה״ של האמן האמריקאי ברוס נאומן. בעבודה זו האמן מרחיב את גבולות מדיום הצילום והפרפומנס ומטעין בה משמעויות סימבוליות ואישיות תוך שהוא משתמש בגופו שלו. כך גם כרם נאטור משתמש בגופו ובדמותו האישית על מנת לבחון את גבולות המרחב החברתי, הגיאוגרפי והתרבותי בו הוא פועל וחי. 

הפרקטיקה האמנותית של האמן נעה בשלושה נתיבים: הראשון מוקדש לזהותו ולדמותו הקונקרטית כאמן בעל זהות מורכבת ושיוך פוליטי רב תרבותי. הנתיב השני, שבא לידי ביטוי באמצעות רישומים דיגטליים, מציג את נאטור בדמותו המצויירת שבעזרתה הוא יכול להיות משוחרר ממוסכמות ומגבלות חברתיות. הנתיב האחרון עוסק בשמימי וברחוני, על ידי רישומים אינדקסאליים של שלוש פלנטות: השמש, ונוס ושבתאי.

כרם נאטור הינו אמן אשר חי ועובד בתל אביב, בוגר תואר ראשון ושני מבצלאל והציג בארץ ובעולם.

אוצרת: מיה פרנקל טנא.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה רוזנפלד (22/12/2018 - 15/11/2018)

גלריה ותיקה המתמקדת באמנות עכשווית. בחלל התצוגה שלה בדרום תל אביב מוצגות תערוכות מתחלפות של אמני הגלריה, אשר חלקם אמנים מבוססים מהשורה הראשונה וחלקם אמנים צעירים ומבטיחים. קרא עוד
03-5229044
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...