גלריות
לילית שמבון וטליה רז | היפודרום 17/06/2017 - 25/05/2017
לילית שמבון וטליה רז | היפודרום

היפודרום

תערוכה משותפת ללילית שמבון וטליה רז, בה השתיים יציגו ציורים חדשים וגדולי מימדים שנוצרו במיוחד עבור הגלריה, ולילית שמבון תציג גם עבודות קטנות המצוירות על מפיות רקומות שאספה משווקים בצרפת. שתי האמניות משתמשות בבדים כחומרי גלם במהלך יצירתן: לילית שמבון משתמשת בשטיחים, גובלנים ומפיות, אותם היא מפרקת ומרכיבה מחדש כמצע המכוסה בשכבות צבע. טליה רז משתמשת בבד כיריעה עליה היא פורשת סצנה אגדתית, כמו שטיח מסורתי. שם התערוכה מתייחס לזירה אשר מתקיימת בתערוכה בכמה מישורים, הן כזירה המעגלית הנוצרת בחלל הגלריה ומקיפה את הצופה, הן הזירה הנוצרת בתוך כל עבודה, בין דמויות שלמות וחלקיות ובין כתמי צבע, קווים ובדים, והן הזירה הדיאלוגית בין שתי האמניות.
לילית שמבון הינה ציירת ופרפורמרית, חברה בגלריה אלפרד, בוגרת תכנית ה-MFA של אוניברסיטת חיפה וכן בעלת BA בתכנית אמנות יצירה ופסיכולוגיה של אוניברסיטת חיפה. כמו כן למדה באקדמיה החופשית בהאג.
טליה רז הינה ציירת ואמנית רב תחומית, בוגרת ביה"ס לרישום וציור פיגורטיבי התחנה, ובעלת תואר ראשון לעיצוב משנקר.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה חנינא (17/06/2017 - 25/05/2017)

גלריה שיתופית בת 16 חברים הפועלת כעמותה וממוקמת במתחם קרית המלאכה. לגלריה תכנית תערוכות המתחלפות, וכן מתקיימים בה אירועי תרבות ואמנות כגון הרצאות, הופעות, הקרנות סרטים, מפגשי רישום מודל ועוד. קרא עוד
052-400-4128
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...