גלריות
מה המרגש? 26/08/2017 - 03/08/2017
מה המרגש?

מה המרגש? ?How Does it Feel

תערוכה קבוצתית ייחודית בבית האמנים תל אביב, כחלק ממיזם רחב יותר שמטרתו לקדם את הנגשת האמנות הפלסטית לכלל האוכלוסייה, ובפרט לקהל העיוורים וכבדי הראייה. האמנים המציגים בתערוכה ניצבו בפני האתגר לוותר על המימד החזותי גרידא של עבודתם, וליצור אמנות תלת מימדית שמתפענחת תוך נגיעה ומישוש. באופן זה התערוכה גם מציבה ניגוד מעניין לאיסור המקובל של מוסדות אמנות לגעת ביצירות המוצגות בהם. העבודות בתערוכה מציגות מבחר רחב של צורות, חומרים ומרקמים, וחלקן אף משלבות סאונד. בנוסף לכך, לטובת הקהל לקוי הראייה, כל הטקסטים והשלטים בתערוכה נכתבו בכתב ברייל ובצורה מותאמת, וכן יעמדו לרשות הקהל מכשירי שמע, כולם באדיבות הספרייה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות ראייה. 

האמנים המשתתפים: אריה ברקוביץ, ז'אק ז'אנו, יורם אפק, איתמר בגליקטר, גיא לוגשי, אייל רוזמן, אטי ספינדל וורוניקה אלרן. אוצרות: אורית לוטרינגר וורוניקה אלרן. 

פתיחה חגיגית בנוכחות ראש עיריית תל אביב תתקיים ב-3/8 בשעה 17:00.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית האמנים תל אביב (26/08/2017 - 03/08/2017)

משכנה של 'אגודת הציירים והפסלים בישראל' שהוקמה בשנת 1934. כיום בית האמנים פועל כאמנותי ומחזיק מספר חללי תצוגה, אולם הרצאות וסדנאות ציור, הדפס ופיסול. במהלך כל שנת פעילות מוצגות בבית האמנים יותר מ-70 תערוכות של אמנים ותיקים וצעירים.קרא עוד
0723939429
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...