גלריות
ממלכה | Kingdom 24/03/2018 - 25/01/2018
ממלכה | Kingdom

ממלכה | Kingdom

תערוכה קבוצתית חדשה בגלריה תאטרון החנות לאמנים דניאל פלאי, שני וייס ותמר שחר, במהלכה יהפכו הויטרינות של הגלריה לתל ארכאולוגי חשוף. 

האמנית שני וייס תציג פסלים מופשטים זעירים המורכבים מפיסות פלסטיק עזובות שאספה בחוף הים. האמן דניאל פלאי יציג כדים שיצר על פי סיפרי ארכיאולוגיה כחלק מחקירתו את הכד ככלי שנשאר מאחור. הכדים מעוטרים באריחים מצוירים, שבעבר ציפו רצפות של בתי פלסטינים ביפו, ומצויים כיום בחולות של חוף הים. האמנית תמר שחר חוקרת בעבודתה האמנותית את זהותה כילדה מאומצת דרך חפצים שירשה. החפצים האלו מביאים לידי ביטוי את המתח בין המקורות הביולוגיים של האמנית מול המקורות התרבותיים והסימבוליים שיקיבלה מבית אמה וסבתה המאמצות. 

כותרת התערוכה, ״ממלכה״, מגיעה מתוך תורת הקטלוג שמקורה בחקר הביולוגיה ומשמשת כיום גם את תחום המוזיאולוגיה. ממלכה היא דרגת הסיווג הרחבה ביותר. לצד הלקט והערבוביה, הויטרינה הימנית מציגה את הכללים וחושפת את השלבים בתהליך היצירה. בנוסף, השם מרמז על ממלכות שאינן קיימות יותר, על מסורות שנמחקו ומשפחות שהתפרקו- מה נותר מהן? ומעבר לכך- מה יישאר אחרינו?  

אוצרת: טלי קיים.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה החנות (24/03/2018 - 25/01/2018)

מרכז אמנות רב תחומי, אשר כולל במה קטנה ואינטימית המשמשת להופעות תיאטרון, מחול ומוסיקה, וכן חלל תצוגה חיצוני. הויטרינות בפתח הגלריה משמשות להצגת תערוכות יחיד או תערוכות זוגיות מתחלפות אשר מוצגות לעוברים ושבים במשך 24 שעות ביממה. לאור מבנה התצוגה הייחודי מרבית העבודות המוצגות נוצרו במיוחד עבור הגלריה. קרא עוד
03-0000000
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...