גלריות
מעבר לחומר | תערוכה קבוצתית 25/08/2018 - 02/08/2018
מעבר לחומר | תערוכה קבוצתית

מעבר לחומר | תערוכה קבוצתית | TRANS_MATERIAL | ما وراء المادّة 

תערוכת צורפות קבוצתית המוצגת בגלריה הפנימית בבית האמנים תל אביב. התערוכה הינה תוצר של כיתת האמן '?Is It Good' שהתקיימה במשך כחצי שנה עם פיטר באוהיס (Peter Bauhuis), אמן צורפות בינלאומי, מרצה ומנחה ממינכן. בסדנה, שנערכה בתל אביב ובמינכן, לקחו חלק תשעה צורפים ישראלים, כאשר כל אחד מהם ייצר מחקר אסתטי אישי בצורפות עכשווית. התערוכה מאפשרת הצצה לתהליכי הלימוד והיצירה של כל אחד מהמשתתפים, כשהדגש הוא על הטרנספורמציה שעוברים התכשיטים בתחום הצורפות העכשווית. התכשיט המוצג בגלריה עובר מלהיות אובייקט לביש למוצג סטטי, עצמאי וחשוף. עם זאת, הוא מוצג כחלק מארכיון חזותי של תהליך היצירה כולו - דימויים ששימשו השראה, תצלומים של חומרים שהתכלו בתהליך, תיעוד טעויות שנעשו בדרך, צדדים נסתרים של האובייקט וחומרי הגלם ששימשו ליצירה. 

אמנים משתתפים: אלונה קציר, הדס לוין, שולי אגוזי, מיכל בר-און שיש, אלעד גוטרמן, מור הירש, נעמה שפרינץ, נעה לירן, סיגל משורר. אוצרת: סמדר צוק-פרננד.

עבודה של סיגל משורר

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית האמנים תל אביב (25/08/2018 - 02/08/2018)

משכנה של 'אגודת הציירים והפסלים בישראל' שהוקמה בשנת 1934. כיום בית האמנים פועל כאמנותי ומחזיק מספר חללי תצוגה, אולם הרצאות וסדנאות ציור, הדפס ופיסול. במהלך כל שנת פעילות מוצגות בבית האמנים יותר מ-70 תערוכות של אמנים ותיקים וצעירים.קרא עוד
0723939429
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...