גלריות
נונפיניטו - תערוכת בוגרי תכנית שהות האמן של ארטפורט 23/06/2017 - 22/06/2017
נונפיניטו - תערוכת בוגרי תכנית שהות האמן של ארטפורט

נונפיניטו Nonfinito

תערוכת בוגרי המחזור החמישי של תכנית שהות האמנים של ארטפורט, בה יוצגו חלק מהפרויקטים שנוצרו במהלך השנה האחרונה על ידי אמני התכנית: גבי קריכלי, ליהי תורג'מן, דרור דאום, יערה צח, גילי אבישר ופאטה שנאן. אוצרת: ורדית גרוס. זוהי גם התערוכה האחרונה שתוצג במתחם הנוכחי של ארטפורט בדרך בן צבי 55, כאשר לאחריה יעבור ארטפורט לחלל חדש והמתחם כולו ייהרס ויהפוך לשכונה חדשה. 
המושג 'נונפיניטו' מתייחס במקור לסדרת פסלים בלתי גמורים של כמה מאמני הרנסנס. בתוך כך, המושג משמש גם לתיאור לתיאור רעיונות בשלבי עשייה שונים תוך ערעור על מושגים כגון סוף, סיכום, ותוצאה ועוד. בהתאם לכך, תערוכה זו, שהעבודה לקראתה נעשתה מלכתחילה באווירה של 'סוף', מבקשת להתייחס למושגים הללו ולהציג סיכום של עשייה שבו בעת גם נותר פתוח עבור הצופים ואולי גם האמנים עצמם. 

במהלך השנים האחרונות תכנית השהות של ארטפורט אירחה כ-30 אמנים ישראליים וכ-30 אמנים מחו"ל, ותמכה במימוש עשרות עבודות ופרויקטים אמנותיים אחרים, והיא אמורה להימשך גם במתחם הפעולה החדשה של ארטפורט. 

שיח גלריה בתערוכה יתקיים ביום שישי ה-14/7 בשעה 12:00.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

ארטפורט | Artport (23/06/2017 - 22/06/2017)

מתחם לאמנות ותרבות המארח אירועי תרבות כגון תערוכות, הרצאות, סדנאות ומפגשי אמן. המתחם ממוקם בדרום תל אביב ומפעיל תכנית שהות במסגרתה שישה אמנים ישראלים נבחרים מקבלים חלל סטודיו ומלגת קיום למשך שנה.קרא עוד
03-5182599
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...