גלריות
סופיה מזרקי קלוגרופולו | HeART Songs 13/12/2017 - 19/10/2017
סופיה מזרקי קלוגרופולו | HeART Songs

HeART Songs שירת הלב

תערוכת יחיד לסופיה מזרקי קלוגרופולו ('סופיה'), האמנית הנאיבית המובילה ביוון. סופיה נטשה קריירה אופראית בשיא הצלחתה, ועברה לעסוק באמנות בפלסטית. הציורים שלה מתארים את אותם עולמות דמיוניים שבעבר לקחה בהם חלק על הבמה, כשהיא מציירת סצנות מעולמות האופרה והבלט בצבעוניות בוהקת. למרות המעבר מעולם המוסיקה, היא ממשיכה לעסוק בנושאים הקשורים בה, תוך שימוש בהומור, צבע ואף הרהורים פילוסופיים. התערוכה תציג 30 עבודות חדשות של סופיה, ובקומה התחתונה יוצגו עבודות של אמנים נאיבים נוספים אשר עוסקות בנושא מוסיקה.

סופיה הינה ילידת אתונה (1946) והתגורהה בה כל חייה. היא למדה משפטים ומדעי המדינה באוניברסיטת אתונה, וכן השלימה ללימודי מוסיקה בקונסרבטוריון של אתונה. במהלך הקריירה המוזיליקת שלה, למדה הופעה ווקאלית בוינה עם ענקי אופרה גדולים, ואף הופיעה כסולנית בלה-טרוויאטה באופרה הלאומית בוינה. עבודותיה כאמנית פלסטית הוצגו ברחבי העולם, בין היתר בלונדון, מדריד, ברצלונה ועוד. 

מחפשים עוד תערוכות ואירועי אמנות בתל אביב? לחצו כאן!

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית (13/12/2017 - 19/10/2017)

גלריה המוקדשת כולה לקידום אמנות נאיבית בינלאומית. הגלריה עוסקת עוסקת בקנייה, שיווק ומכירה של אמנות נאיבית מרחבי העולם, ותומכת באמנים היוצרים בסגנון זה.קרא עוד
072-3939443
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...