גלריות
עדי סגל | אזרחים ללא מען 01/12/2017 - 18/10/2017
עדי סגל | אזרחים ללא מען

אזרחים ללא מען

תערוכת יחיד של הצלמת עדי סגל במוזיאון הפתוח לצילום בגן התעשייה תל חי, אשר מציגה 21 תמונות שנלקחו בשמונה כפרים בדואיים לא מוכרים בגליל (מתוך כ-30 נקודות התיישבות לא מוכרות באזור זה). סגל מתבוננת באותם אזרחים שהם חסרי נראות במרחב הציבורי הישראלי, ומספרת את סיפורם. הצילומים מוצגים לצד עדויות שנאספו במהלך הצילומים, המספרות את סיפורם של התושבים, היישובים, והמאבקים שהתנהלו ברבות השנים להסדרת מעמדם. סגל מתחברת למסורת הצילום התיעודי החושף את מצוקות האזרח, כשהיא מציגה סיפורים אישיים אך דנה בסיפורה של החברה הישראלית כולה. היא משתמשת בצילום ככלי להבניית התודעה החברתית והציבורית, ובוחנת את יכולתה של האמנות להשפיע על החיים החברתיים. 

התערוכה הינה פרויקט משותף של סגל ושל "דוגרינט", אתר חברתי של תושבי הגליל, ובמסגרתה סדרת הצילומים תוצג לראשונה בצפון הארץ. ניהול אמנותי: בשמת הראובני זאבי.

אירוע הפתיחה של התערוכה ב-18/10 ילווה בקטעי נגינה מוזיקליים ויכלול דברי פתיחה מפי ד"ר איילת שביט מהמכללה האקדמית תל חי, וכן סלאח סוועאד, נציג תושבי ראמיה. 

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

המוזיאון הפתוח לצילום בתל-חי (01/12/2017 - 18/10/2017)

המוזיאון לצילום בתל חי מציג תערוכות העוסקות במדיום הצילום. במוזיאון אוסף מרשים וספריית צילום ייעודית. למוזיאון תכנית ציבורית מגוונת המשלימה את תכני התערוכות.קרא עוד
04-6816700
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...