גלריות
עופר שומרון | חלל מעורב 20/01/2018 - 28/12/2017
עופר שומרון | חלל מעורב

חלל מעורב

תערוכה חדשה לאמן עופר שומרון בבית האמנים, בה תוצג סדרת עבודות שרובן עוסקות בסצנות של קהל המבקר בתערוכה. שומרון החל לצייר לפני כשש שנים, ללא השכלה מוקדמת בתחום. רישומיו וציוריו נעשים באינטנסיביות ולהט, כאשר סגנונו משתנה לעיתים תכופות. שומרון נמצא בחיפוש מתמיד, ומתרגש מכל דבר פעוט. הוא מתעד סצינות מחיי היום יום, מקומות ומצבים אותם הוא לרוב מצלם, ולאחר מכן מצייר מתוך הצילומים בסטודיו. שומרון מעיד על עצמו כי הוא יודע טוב יותר לאן הוא הולך בציוריו.

בסדרת העבודות החדשה שלו, המפתח העיקרי להבנת ציוריו הוא ההתבוננות בצופים המבקרים בתערוכה, או בנושאים אחרים שלרוב לא שמים לב אליהם, סצינות הנמצאות בשוליים. שומרון הוא בו בזמן צייר ספונטני ופיגורטיבי, שמנציח רגעים טריוויאלים ושוליים והופך אותם למרכז ביצירות שלו. כך, הוא נע ביצירותיו בין הנרטיב שביצירה ובין סיפורים אנושיים ואינטימיים. בשימוש בפלטת צבעים מורכבת, הוא מצליח לטפל בתשומת לב רבה באור ובצללים, כשהוא מחפש באופן עיקבי זוויות מבט לא מוכרות, שונות וחדשות.
אוצרות: שולמית נוס, ורה פלפול.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית האמנים תל אביב (20/01/2018 - 28/12/2017)

משכנה של 'אגודת הציירים והפסלים בישראל' שהוקמה בשנת 1934. כיום בית האמנים פועל כאמנותי ומחזיק מספר חללי תצוגה, אולם הרצאות וסדנאות ציור, הדפס ופיסול. במהלך כל שנת פעילות מוצגות בבית האמנים יותר מ-70 תערוכות של אמנים ותיקים וצעירים.קרא עוד
0723939429
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...