גלריות
פאראגונה 10/03/2018 - 15/02/2018
פאראגונה

פאראגונה
תערוכה קבוצתית חדשה בגלריה P8. שם התערוכה ״פאראגונה״, שפירושו באיטלקית ״השוואה״, הוא שם המאבק הרנסנסי אודות מי מבין האמנויות היא האמנות הנעלה ביותר- ציור או פיסול. גדולי ההוגים, הציירים והפסלים של התקופה דנו בשאלה הזו, כאשר הקריטריון המכריע היה טיב חיקוי המציאות, והאפשרות לגבור על המציאות ולשכלל אותה באמצעות האמנות.

מאבק הפאראגונה משקף את המתח התמידי ביצירת דימויים- המתח שבמעבר מהעולם החומרי התלת ממדי אל הדימוי השטוח. בתערוכה, המתח הזה מקבל תפנית, כאשר הדימוי הציורי הופך נפחי.

העבודות בתערוכה הן עבודות אשר חומקות מכבלי השטחיות, ומראות כיצד ניתן לייצר דו קיום בין המרחב ובין הדימוי. העבודות, שכוללות בין היתר מצע מעוגל, מייצב ציורי ורישום מודולרי- עוסקות באופן הקליטה את החלל, בדרכי הפעינוח והעיבוד שלו ובפרשנוויות השונות שלו. כך, העבודות מציעות פתרונות למאבק הפאראגונה, ולמתח שבמעבר מהתלת ממד לדו ממד.

 אמניות/ים מציגות/ים: הילה שפיצר, חן אפרתי, טל גולני ומתן אורן.
אוצרת: הגר בריל.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה P8 לאמנות עכשווית (10/03/2018 - 15/02/2018)

גלריה שיתופית לאמנות עכשווית, אשר מנוהת ומתוחזקת על ידי חברי הגלריה על בסיס התנדבותי. חברי הגלריה מאמינים בפתיחות ובשיתופי פעולה יצירתיים ומטפחים פעולות אמנותיות בלתי סחירות. הגלריה מציגה תערוכות מתחלפות של אמני הגלריה וכן של אמנים ואוצרים אורחים. קרא עוד
0505543485
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...