גלריות
ציורציור 29/03/2018 - 03/03/2018
ציורציור

ציורציור

תערוכה קבוצתית חדשה באגריפס 12. בתערוכה ישתתפו אמנים ואמניות אשר עוסקים בציור פיגורטיבי המבוסס על התבוננות ישירה בטבע. בחירתם של האמנים לעסוק בציור פיגורטיבי בטכניקות מסורתיות עלולה להשמע צפויה ואנכרוניסיטית- איך אין כך הדבר. הבחירה לעסוק בציור מסורתי, הדורש מיומניות ועמלנות, היא בחירה שאינה מובנת מאליה היום, בעידן בו יש אינספור אפשרויות ליצור דימויים במהירות ובקלות. בתערוכה משתקף הציור כמדיום שתמיד ישאר רלוונטי ומרתק.

האמנית נטליה זורבובה מציגה ציורי נוף בצבעי אקריליק על נייר. ציוריה בעלי באקספרסיה ותנועה מלאת חיים.

האמנית אסיה לוקין מציגה ציורי נופים וכן ציורים המבוססים על רישומים שיצרה בבתי חולים. בציוריה, בעלי הצבעוניות המלנכולית, ניכרת התבוננות חדה, אנושית ומלאת אמפטיה למושאי הציור.

האמנית אולגה קונדינה מציגה ציורי נוף בצבעי מים שגובלים בהפשטה. הציורים מתארים את ראש פינה, מקום מגוריה של האמנית, והם בעלי צבעוניות עזה, עם משטחים צבעוניים גדולים לצד שימוש בצבעי יסוד.

האמן בוריס קינקולקין מציג ציורי שמן בהם הנוף הנשקף מחלון חדרו, פרוטרטים עצמאיים ופרוטרטים של קורביו חוזרים שוב שוב. האמן בוחר להשאיר משטחים גדולים של הקנבס חשופים, כאשר נגיעותיו התמציתיות בבד שואפות לוותר על מה שמיותר.

האמן עמוס רבין מצייר טבע דומם, כאשר הדימויים נלקחים מתוך אוספו הפרטי: שטיחים, קומקומים, צלחות, רקמות בוכאריות ועוד. האמן משנה את הפורמט, הצבעוניות והטכניקה מציור לציור, ובכך יוצר בכל פעם ציור שונה ומפתיע בתוך המערכת המצומצמת.

אוצרים: מקס אפשטיין ועודד זידל.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

אגריפס 12 (29/03/2018 - 03/03/2018)

אגריפס 12 הינה גלריה לאמנות השוכנת בלב ירושלים. הגלריה הינה עמותה שפועלת ללא מטרות רווח ומייצגת חתך עשיר של אמנות ישראלית, תוך שהיא מהווה מרכז של אמנות חופשית ועצמאית.קרא עוד
072-3943636
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...