גלריות
ראובן קופרמן | מתנקשות 02/06/2018 - 03/05/2018
ראובן קופרמן | מתנקשות

מתנקשות | Assassins

תערוכת יחיד חדשה לאמן ראובן קופרמן בגלריה רו-ארט בתל אביב, אשר יוצגו בה ציורים מן השנתיים האחרונות. מרבית הציורים בטכניקה של צבעי מים ועפרונות צבעוניים על נייר, ובחלקם משולבים בנוסף גם ספריי וקולאז׳. 

עבודותיו של קופרמן מאופיינות בדמויות איימתיות ומחזות אלימים. ביצירותיו החדשות נראה כי העיסוק באלימות אף עולה שלב, כאשר המיקוד הוא בעיקר בדמויות נשיות ומופעים עכשוויים המכילים רדיקליות.

בתערוכה יוצגו מספר גופים של עבודות. קבוצה אחת מכילה דימויים שונים שחוזרים על עצמם, בהם דימויים הקשורים לדעא״ש, פוסי ריוט (קולקטיב פאנק פמיניסטי), ארגון הסארי הוורוד (קבוצת מחאה הודית) ועוד. בנוסף, תוצג קבוצת ציורים נוספת המתארת טבע דומם במערכים כמעט סוריאליסטיים. כמו כן, עבודות אחרות יציגו סדרה של דיוקנאות של נשים שהיוו דמויות מפתח בפוליטיקה הרדיקלית. 

 אוצרת: לאה אביר.

ראובן קופרמן נולד בשנות 1964 בקישינב וכיום חי ועובד בתל אביב. קופרמן בעל תואר ראשון באמנות ופילוסופיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני באמנות של בית הספר לאמנות חזותית בני יורק. בשנת 2016 זכה בפרס עידוד היצירה של משרד התרבות בתחום האמנות הפלסטית. קופרמן הציג בגלריות ומוזיאונים רבים בארץ ובעולם.


ראובן קופרמן, טבע דומם עם ראשים, 2016, צבעי מים, ספריי ועפרונות צבעוניים על נייר, 91x131 ס"מ

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה רו-ארט | RawArt Gallery (02/06/2018 - 03/05/2018)

גלריה לאמנות עכשווית, אשר היתה הראשונה להתמקם באיזור קריית המלאכה בתל אביב שהיום הוא מתחם האמנות העכשווית המרכזי בעיר. הגלריה מייצגת אמנים צעירים ומבטיחים וכן אמנים בכירים, שיוצרים במגוון סוגי מדיה. קרא עוד
03-683-2559
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...