גלריות
רות שלוס | זווית ראייה אינטימית 30/03/2019 - 07/03/2019
רות שלוס | זווית ראייה אינטימית

רות שלוס | זווית ראייה אינטימית

תערוכת יחיד חדשה של האמנית רות שלוס בגלריה סף שבבית האמנים. בתערוכה זו מציגה שלוס עבודות נייר בפורמט קטן ובינוני העוסקות בקיבוץ, במלחמה ובזקנה, נושאים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מחיי האמנית. 
בתערוכה מציגה שלוס את ההווי החברתי של קיבוץ להבות הבשן, בו לקחה חלק בהקמתו. יצירות אלה מתקופת הקיבוץ מתעדות את החיים הקיבוציים היומיומיים ומשמשות כדיוקן קבוצתי.
פן נוסף המוצג בעבודותיה הוא המלחמה, נושא שתיעדה עוד בתקופת קום המדינה. שלוס שאבה השראה מדימויים אשר נלקחו מהעיתונות, מעולם האקטואליה ומתצלומי הצלמת אורסולה וגנר-מרקוס, אשר צילמה את מדבר סיני לאחר מלחמת ששת הימים. זיכרונותיה של שלוס מתקופה זו עולים על הנייר ומציגים סכסוך, שבי, חורבן ופליטים בצבעי שחור ולבן. 
כמו כן, האמנית החלה להתעסק בנושא הזקנה עוד משנת 93', אשר באה לידי ביטוי ברישום תקריבי-פנים של דמויות אנונימיות בקווים מינימליסטים. 
שלוס יוצרת מהרצון להגיב באופן מידי למתרחש בחייה ויצירותיה משמשות עבורה כעדות תלוית מקום וזמן. אוצרת: אירית לוין.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

בית האמנים תל אביב (30/03/2019 - 07/03/2019)

משכנה של 'אגודת הציירים והפסלים בישראל' שהוקמה בשנת 1934. כיום בית האמנים פועל כאמנותי ומחזיק מספר חללי תצוגה, אולם הרצאות וסדנאות ציור, הדפס ופיסול. במהלך כל שנת פעילות מוצגות בבית האמנים יותר מ-70 תערוכות של אמנים ותיקים וצעירים.קרא עוד
0723939429
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...