גלריות
שיחה 25/11/2017 - 16/11/2017
שיחה
שיחה

תערוכה זוגית חדשה של האמנית מיכל בוננו והאמן צור קוצר בגלריה P8. בוננו וקוצר הם בני זוג, שיוצרים עולמות פלאיים בתוך חיי היומיום שלהם. מצד אחד הם משתמשים בחפצים הנמצאים בכל בית: כפכפים, שמיכה ודרגש של איקאה, ומצד שני משלבים בעבודתם עולמות פראיים המתקשרים לג׳ונגל, בוץ ופרא. כך, הם ממזגים בין ה״ביתי״ וה״משפחתי״ ובין ה״פראי״ וה״גברי״. באופן זה, השניים מגשרים על הפערים שבין המקומי והאישי ובין דימויים של ג׳ונגלים רחוקים במרכז אמריקה, כאשר סלון דירתם הופך בעצמו לג׳ונגל שמתעורר לחיים. 

קוצר ובוננו עובדים במדיומים שונים: קוצר עוסק בצילומי וידיאו וסטילס ואילו בוננו רושמת בעיפרונות צבעוניים של ילדים. השילוב המדיומאלי של השניים יוצר תיאטרון שמציג ניואנסים אנושיים שונים, כאשר בעוד קוצר מקצין את הפנטזיה למקום גברי ומגוכך, בוננו מציגה את הדמות האנושית במצבים של מבוכה ואי נוחות. 

המימד ההרפתקני לא חדש ביצירותיהם של השניים, והתערוכה מציגה קישורים ושידוכים חדשים בין מאגר הדימויים שהצטבר אצל כל אחד מהם לאורך השנים. כך, הם מוצאים את הרגעים בהם סלון ביתם מפסיק להיות סלון והופך לג׳ונגל פראי, להרפתקאה.

< />גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה P8 לאמנות עכשווית (25/11/2017 - 16/11/2017)

גלריה שיתופית לאמנות עכשווית, אשר מנוהת ומתוחזקת על ידי חברי הגלריה על בסיס התנדבותי. חברי הגלריה מאמינים בפתיחות ובשיתופי פעולה יצירתיים ומטפחים פעולות אמנותיות בלתי סחירות. הגלריה מציגה תערוכות מתחלפות של אמני הגלריה וכן של אמנים ואוצרים אורחים. קרא עוד
0505543485
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...