גלריות
תרבות אגודה 24/11/2018 - 15/11/2018
תרבות אגודה

תרבות אגודה

תערוכת יחיד חדשה לאמן ארז גביש בגלריה P8. שם התערוכה, ״תרבות אגודה״, לקוח מכיתוב שהיה על חולצתו של בוי ג׳ורג׳, סולן להקת Culture Club, בקליפ לשירם Do you really want to hurt me. ״תרבות אגודה״ הוא למעשה שם הלהקה בשפת המקרא והקליפ חשף בשנת 1982 את צמד המילים המסתורי לדור שלם. 

ארז גביש הינו אנימטור, מעצב רב-תחומי אשר מכהן כראש המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל. גביש גדל בשנות ה-80 בגבעתיים, בעידן שלפני האינטרנט ואחרי המלחמות הגדולות. כמו בני דורו, מועדון הפינגווין ובית התקליט בתל אביב היוו חלון הצצה לעולם, וגביש נחשף לפופ האלקטורני, לגל החדש ולפוסט-פאנק. 

בתעורכה יוצגו עולמות שלשירה רובטית, מיסטיקה אלקטרונית, מדע מאגי ואגודות סודיות. גביש מערבב בתערוכה בין מציאות ודמיון בעזר גיבורתי התרבות של נעוריו - גארי ניומן, קראפטוורק, יורתמיקס, הליגה האנושית ועוד. בתערוכה יהיו שילובים של איורים, תנועה, מוזיקה ואור, הנעשים באמצעות טכניקה ייחודית המשלבת הקרנה, עיצוב גרפיה ודפס.

אוצרת: מרב סלומון.

גלריות ומוזיאונים המשוייכים לאירוע
תאריכים קודמים:

גלריה P8 לאמנות עכשווית (24/11/2018 - 15/11/2018)

גלריה שיתופית לאמנות עכשווית, אשר מנוהת ומתוחזקת על ידי חברי הגלריה על בסיס התנדבותי. חברי הגלריה מאמינים בפתיחות ובשיתופי פעולה יצירתיים ומטפחים פעולות אמנותיות בלתי סחירות. הגלריה מציגה תערוכות מתחלפות של אמני הגלריה וכן של אמנים ואוצרים אורחים. קרא עוד
0505543485
בעלות שיחה רגילה *
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...