גלריות

אירועי אמנות

יצירת האמנות העכשווית איננה רק תוצר אסתטי ממנו מתפעלים בהשתאות. יצירת אמנות היא הזמנה לדיון ביקורתי, לחוויה לא שיגרתית ולשינוי תפיסת המציאות של הצופה והאמן. אירועי האמנות המתקיימים ברחבי הארץ מהווים הרחבה של היצירה והתערוכה עצמה. 

בארץ ובעולם כבר מזמן הבינו שתערוכות בלבד אינן ממצות את הפוטנציאל הגלום ביצירות האמנות מבחינת תכני היצירה והאופן שבו נוצר הקשר בין היצירה לקהלה. לכן מוסדות האמנות השונים משלבים גם תוכניות אירועים רב תחומיות הכוללות: כנסים ופאנלים, מופעי פרפורמנס, שיחי גלריה, סיורים, אירועי מכירה, הקרנות וידאו, פעילות לילדים ועוד. אירועים אלה מאפשריים לקהל ולאמנים להיפגש ולהרחיב את השיח מעבר לגבולות האובייקט האמנותי. כך נוצר דיון משותף במקורות השראה ומובעות פרשנויות שונות. 

פנאלים וכנסים שמתארחים כחלק מתוכניות האירועים של תערוכות, מרחיבים את ההקשרים התרבותיים בהם עוסקות היצירות על ידי הזמנת מומחים מתחומים שונים וכך התערוכה הופכת להזדמנות למידה בלתי פורמלית רב תחומית.  אירועים אלה מאפשרים לקהל לחוות את היצירות באופן מעמיק יותר ולאמנים עצמם לבוא במגע עם הקהל של יצירותיהם ולשמוע את תגובותהם באופן ישיר. כאן תוכלו לקבל מידע על שלל אירועי האמנות המתקיימים ברחבי הארץ בימים אלה ובעתיד הקרוב.


למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...