גלריות

בתי מכירות פומביות

שורשים

גלריה, בית מכירות פומביות ובית ספר לאוצרות ולתחום האספנות המציע קורסים בהערכת אמנות ועתיקות. במסגרת בית הספר הגלריה מוציאה סיורים מאורגנים בארץ ובעולם לירידי עתיקות אתרי עתיקות ומוקדי אמנות חשובים. קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

מונטיפיורי מכירות פומביות וגלריה

גלריה ובית מכירות פומביות, אשר מציע גם שירותי קניה מיידית ואינטרנטית של יצירות האמנות. לקראת המכירות הפומביות מתפרסם קטלוג מהודר של היצירות המוצעות למכירה, במקביל לפרסומן גם ברשת. הגלריה מציגה תערוכות מתחלפות של אמנים נבחרים. קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

בן עמי אנדרס | בית מכירות פומביות

בית מכירות פומביות רב תחומיקרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *
מכירות פומביות נהוגות באירופה כבר מאות שנים כמסגרת למכירת פריטים שערכם אינו קבוע ויציב. לכן יצירות אמנות ופריטי אמנות הדקורטיבית משתתפים באופן תדיר במכירות מסוג זה. בעולם מספר בתי מכירות פומביות גדולים המתמחים במכירת יצירות אמנות. לשניים מהם- סותביס וכריסטי'ס ישנם סניפים בישראל.  

בישראל קיימים מספר בתי מכירות פומביות מקומיים וכמו כן גם בתי מכירות פומביות אינטרנטיים. בתי המכירות מציגים למכירה עזבונות גדולים ואוספים, מכירות למטרות צדקה ועוד. מחירי הפריטים המוצעים למכירה תלוי בפריטים ובבית המכירות עצמו ובסוג הקהל שהוא מעוניין למשוך. המחירים יכולים להגיע למאות אלפי דולרים אך מתקיימות גם מכירות בהן המחירים שפויים הרבה יותר ומתחילים במאות דולרים בלבד. למי שרוצה להכינס למקצוע שווה מאוד להתחיל מלקחת קורס מכירות שילמד אתכם עקרונות חשובים ביותר למכירה התקפים לכל סוגי המכירות, בפרט מכירת אומנות ומכירות פומביות.

המשתתפים במכירות אלה הם אספני וחובבי אמנות. תחום אספנות האמנות בעולם הוא תחום גדול ומשגשג.  בשנים האחרונות הולך ומתפתח גם בארץ. אחד הגורמים שתרמו להתרחבות התחום בעולם ובארץ הוא השימוש הנרחב באינטרנט. נגישות המידע אודות הפריטים המשתתפים במכירות הרחיבה משמעותית את הקהל וכיום ניתן לראות שלא רק מיליונרים משתתפים במכירות אלה אלא גם אספנים חובבים בתחילת דרכם.

 בתי מכירות פומביות יעידו שאספנות וערכן של יצירות אמנות אינו מדע מדוייק ונדרשת הבנה רחבה ואינטואיציה טובה להצלחה בתחום. ערכה של יצירה נקבע בדרך כלל לפי איכותה, חשיבותה ומידת הצלחת האמן אך כמובן גם לפי צו האופנה המקומי והעולמי. סגנון מסויים יכול להיות מבוקש מאוד בקרב אספנים לאורך תקופה עד שגובר הביקוש לסגנון חדש. מכיוון שזה הוא תחום הפכפך ומורכב, לעיתים גם האספנים עצמם מסוגלים להשפיע על פופולריות של סגנונות ואמנים מסויימים במכירות הפומביות. 
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...