גלריות

גלריות ביפו

8 ביפו

גלריה שיתופית לקרמיקה עכשווית בשוק הפשפשים ביפו.קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

עזה 13

מתחם אמנות רב תחומי הממוקם ביפו בסטודיו אנקורי, בית ספר לחשיבה יצירתית ויזמות. החלל מקיים אירועי תרבות ואמנות ופועל בהתאם לערכי בית הספר, תחת השאיפה להוות חלל עדכני ומסקרן המותאם למציאות העכשווית המשתנה.קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

פסטיבל הצילום הבינלאומי

בפסטיבל הצילום הבינלאומי נפגשים צלמים, אמנים והקהל הרחב כדי לחגוג צילום. הפסטיבל מתקיים פעם בשנתיים.קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

אלמסן | Almacen Jaffa Cultural Center

מרכז תרבותי-חברתי השוכן בפאתי יפו העתיקה.קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

בית קנדינוף

חלל בילוי ויצירה המשמש כבית רזידנסי לאמנים וחלל גלריה לתצוגה.קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *
אזור צפון יפו הכולל את יפו העתיקה, נמל יפו, מתחם שוק הפשפשים ושכונת נגה, הפך במהלך השנים לאזור בילוי ופנאי מפותח ומגוון. בזכות השילוב הייחודי של ים, דתות ומסורות, אדריכלות ייחודית ומסחר זהו אזור אטרקטיבי ומעורר השראה. המסעדות הרבות השתלבו יפה עם חנויות העתיקות באיזור שוק הפשפשים והנמל. לאלה הצטרפו חנויות וגלריות עיצוב רבות. 

במקומות רבים בעולם וכך גם ביפו העתיקה, נוכחותם של אמנים היוותה מרכיב משמעותי בפיתוח האיזור כמרכז בילוי תרבותי ומימוש הפוטנציאל התיירותי שבו. רובע האמנים הוקם בסוף שנות השישים לצד המתחם הארכיאולוגי על מנת לשלב יחד עם הפן ההיסטורי תרבות עכשווית.  שיטוט ברחובות יפו העתיקה מפגיש את המבקרים עם גלריות, סטודיות אמנים וחנויות אמנות ועיצוב ובהן יצירות ממגוון סוגי מדיה וחומרים. לעיתים ניתן גם לפגוש את האמנים עצמם.

מתחם נמל יפו הצמוד, עבר גם הוא פיתוח משמעותי ומכיל בין היתר מספר גלריות וחללי תצוגה לאמנות. בנוסף בסיור באיזור ניתן לצפות ביצירות אמנות רחוב מזדמנות. מתחם נמל יפו מארח לאורך השנה אירועי תרבות ואמנות רב תחומיים שכדאי להתעדכן לגביהם. ביקור בשכונת נגה גם מומלץ בהחלט שם בתי הקפה וחנויות המעצבים ניתן למצוא גם מספר גלריות לאמנות עכשווית וכך להעשיר את חווית הביקור.  
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...