גלריות

הדפסה על זכוכית

SBY Color | שבח בן יהודה

מרכז שירות עבוד צלמים מקצועיים ואמנים, המתמחה בפיתוח אנלוגי בכל הפורמטים, ומציע שירותי הדפסת פיין ארט מגוונים כולל על חומרים קשיחים, וכן שירותי הדבקה ומסגור. מחזיקים במיטב ניירות ה-Inkjet וכן משמשים כיבואנים הבלעדיים של נייר Inkjet ייחודי תוצרת Awagami Japan, ומתמחים בהדפסה אמנותית על ניירות יפניים מסורתיים בעבודת יד. כמו כן ניתן לייצר במקום אלבומי פוטו יוקרתיים בכריכות אישיות. קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

אלגנטית, פשוטה ועמידה. הדפסה על זכוכית היא דרך נפלאה להפוך כל תמונה ליצירת אמנות.

טכנולוגיות ההדפסה המודרניות מגיעות לשיאן בהדפסה על זכוכית, אפשרות שמייצרת אובייקט אמנותי קלאסי ובעל מראה חד, חלק ויוקרתי. יצירות אמנות המודפסות על זכוכית משיגות צבעים עזים ועוצמתיים, עם אפקט מבריק שמעניק לדימוי כולו חיוניות ועומק. בנוסף לכך, ניתן לשלוט במידת השקיפות של הדימוי על גבי הזכוכית, ולעצב באופן מותאם אישית כמה אור נרצה שיחדור בעדו.

מלבד זאת, הזכוכית הינה חומר עמיד במיוחד, אשר אידיאלי להדפסת עבודות שיוצבו במרחבים לא שגרתיים ובתנאים שסביר שיגרמו לשחיקה. בחללים גדולים, הדפסה על זכוכית יכולה ליצור אפקט יוצא דופן שימשוך את העין מכל כיוון. 

ב-SBY דוגלים באיכות ועמידה בסטנדרטים גבוהים. על כן, כל הדפסה על זכוכית עוברת תהליך בקרה הכולל סדרת טסטים וניהול צבע קפדני, המרת פרופילי צבע ייעודים ועיבוד תמונה המתאים לסוג הזכוכית. כל זאת מבלי לפגוע בדימוי המוצג - הזכוכית מונעת שחיקה ובלאי של הדימוי. 
בעת הדפסה על זכוכית אנו מציעים ללקוח ליטוש קנים, קידוח חורים אשר מסייעים בתלייה וחיסום הזכוכית, הכל תחת תו התקן הישראלי. בנוסף לכך, כחלק מאמונתנו בליווי הלקוח, יש באפשרותכם לאשר טסט הדפסה אחד, ובכך לקחת חלק בתהליך יצירת הדימוי על גבי הזכוכית.
את הדימוי המודפס על הזכוכית ניתן גם למסגר בתוך וויטרינה מעץ טבעי (מסגרת TV). בעזרת מסגרת פרספרטו שקופה, הדימוי נתלה כמרחף בחלל הוויטרינה, המשווה לתמונה עומק נוסף ותחושת ציפה.
מרבית העסקים הפועלים כיום בתחום הדפסה על זכוכית הם מפעלי זכוכית או בתי דפוס, ללא ידע או הבנה מעמיקה בצילום. 

עבור הדפסה על זכוכית, חשוב לפנות לבית מלאכה מיומן המתמחה בסוג זה של הדפסה ובעל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. מתעניינים בהדפסה על חומרים קשיחים טבעיים יותר? אולי כדאי שתבחנו הדפסה על עץ.

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...