גלריות

הדפסה על עץ

SBY Color | שבח בן יהודה

מרכז שירות עבוד צלמים מקצועיים ואמנים, המתמחה בפיתוח אנלוגי בכל הפורמטים, ומציע שירותי הדפסת פיין ארט מגוונים כולל על חומרים קשיחים, וכן שירותי הדבקה ומסגור. מחזיקים במיטב ניירות ה-Inkjet וכן משמשים כיבואנים הבלעדיים של נייר Inkjet ייחודי תוצרת Awagami Japan, ומתמחים בהדפסה אמנותית על ניירות יפניים מסורתיים בעבודת יד. כמו כן ניתן לייצר במקום אלבומי פוטו יוקרתיים בכריכות אישיות. קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

עץ הוא חומר טבעי שמשדר חמימות, חספוס, ואותנטיות. הדפסת דימוי על עץ מעניקה לו את התכונות הללו ומקנה לו מוחשיות נפלאה וטקסטורה ייחודית. מעבר לזה, במרבית המקרים ההדפסה על העץ מייתרת את הצורך במסגור, והופכת את הדימוי המודפס מיידית לאובייקט בעל ערך שימשוך תשומת לב בכל חלל בו הוא יימצא. העץ עצמו הוא גם חומר יציב ועמיד, שיכול להישמר לאורך זמן.

ב-SBY ניתן לבחור מגוון רחב של סוגי עץ כמו צפצפה, למי אורן, לבוד, OSB, HDF, MDF, בוצ'ר ועוד.

לא מכירים את סוגי העץ השונים? עץ הצפצפה הוא לוח עשוי שכבות של פורניר שבניהן עץ אוורירי ומשמש לעץ הטוב ביותר להדפסה. מצד אחד עץ הצפצפה חלק וישר, ומצד שני יש לו טקסטורה מעניינת אשר מעבירה את תחושת העץ. בדומה לצפצפה, למי אורן הוא בעל מראה קלאסי ומעצים את תחושת העץ הטבעי המשתקפת מהתמונה. זמין רק בהזמנה של פלטה שלמה. עץ לבוד (סנדוויץ') הוא לוח עץ תעשייתי בעל חוזק ואחידות צבעונית. בדומה ללוח הצפצפה, גם לוח הלבוד הוא חומר גלם מצוין להדפסה, בייחוד כאשר שכבתו העליונה היא צפצפה או לבנה. התוצאה המתקבלת בהחלט מרשימה ושופעת יוקרה.

OSB הוא בעצם לוח גדילי עץ ערוכים, המיוצר משבבי עץ הספוגים בשרף, אשר מונחים בכיוונים שונים ומודבקים זה לזה. מראה לוח זה הוא גס אך הוא עמיד וחזק. הדימוי אשר מודפס על גבי לוח OSB מקבל פנים חדשים ומעניינים.

HDF ו-MDF הם לוחות דחוסים אשר מיוצרים מאבקת עץ מעורבבת עם שרפים. לוח ה-HDF מגיע בצבעים שונים ואצלנו ניתן למצוא אותו לרוב בצבעי שחור ואפור, שנותנים לדימוי מראה מסקרן, בעוד שלוח ה-MDF מגיע בגווני חום והוא יותר קל לצביעה. 

בנוסף למגוון סוגי העץ שברשות SBY, ניתן לבחור את סוג הגימורוכן אפשרויות תלייה והצבה. 

הדפסה על עץ או כל חומר קשיח דורשת מומחיות, ויש ללכת לסטודיו להדפסה אשר בעל נסיון ומומחיות בהדפסה מסוג זה. ישנם מגוון סוגי עץ, כך שעל מנת להשיג את האפקט האופטימלי מהדימוי המודפס, רצוי להתייעץ עם איש מקצוע לבחור בסוג העץ המתאים ביותר לדימוי. 

מחפשים להדפיס על חומרים קשיחים אחרים? אולי יעניין אתכם גם הדפסה על זכוכית. 


למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...