גלריות

חנויות יצירה בתל אביב

גלריה סיסי | Sissy Gallery

גלריה שנוסדה בידי האמנית סיסי דגן, ומוקדשת להצגת עבודותיה הצבעוניות ומלאות החיים. חלק מתערוכות גלריה מוקדשות לתערוכות מתחלפות של אמנים אורחים.קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

מאי ארט אומנות ותחביב

מכירת מוצרי אומנות ויצירה: קנווסים, מכחולים, צבעים, חומרי פיסול, חומרי גלם, ניירקרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

פריים ארט

שירותי מסגור, שימור ורסטורציה. מכירת הדפסים ועבודות מקוריות של אמנים ישראליים.קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

וייס מסגרות

חנות מסגור ותיקה במרכז תל אביבקרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *
חנויות יצירה משרתות קהל מגוון עם צרכים משתנים. יש שמחפשים חומרים ליצירה כתחביב, ליצירה עם ילדים לדוגמא. יש אנשים שמעונינים להעמיק ולהתמקצע בעבודה עם החומרים, בין אם זה על מנת ליצור חפצי נוי לבית ובין אם זה ליצירת אמנות. חנויות ליצירה ביתית שמציעות חומרי יצירה בסיסיים ניתן למצוא כמעט בכל איזור בארץ. 

הגרסה המקצועית של חנויות יצירה הן חנויות לצרכי אמנות גדולות המשרתות את קהל האמנים והמעצבים. החנויות מחולקות למחלקות התמחות כגון נייר, צבעים לציור, כלי רישום, מכשירי וחומרי פיסול, ציוד משרדי ועוד ועוד. בחנויות אלה מומלץ גם להתייעץ ולשמוע את חוות דעתם של העובדים, להם ניסיון רב והם יכולים לספק מידע מקצועי אודות השימוש בחומרים וההבדל בין מותגים שונים. 

לעיתים, חנויות אלה, שמהוות מוקד עליה לרגל של ממש, מציעות גם סדנאות וחוגים בתחומי היצירה השונים. פעמים רבות חובבי יצירה ואמנות מגיעים לחנויות כדי לשאוב רעיונות חדשים מהחומרים עצמם. דבר שקורה לא רק לאמנים חובבים אלא גם לאמנים מקצועיים. החומר עצמו בהחלט מכיל בחובו את הפוטנציאל להשראה ולכן במובן מסויים חנויות יצירה וציוד אמנות מתפקדות גם כחנויות השראה. 
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...