גלריות

סיורי גרפיטי בתל אביב

Talking Art

מיזם אמנות המתמחה בסיורים אורבניים עכשוויים ומתמקד בעולם האמנות והתרבות המקומי. Talking Art מציע סיורי אמנות פרטיים לקבוצות הנבנים על פי טעם ורצונות אישיים, וסיורים הפתוחים לקהל הרחב (עד 25 איש).קרא עוד
054-6464979
בעלות שיחה רגילה *

הסיירת סיורי אמנות

הסיירת סיורי אמנות מציעה סיורי עומק איכותיים המתמקדים באמנות עכשווית ואורבנית.קרא עוד
052-4041010
בעלות שיחה רגילה *

סיור גרפיטי מהווה חוויה ייחודית ושונה מסיור בגלריה או במוזיאון למשל. הסיור הוא בחוץ, ברחוב הסואן ומלא החיים והתנועה, אשר האמנות משתלבת בו בדרכים מפתיעות ולא שגרתיות. למרות שההליכה יכולה להיות במדרכות מוכרות, סיור הגרפיטי חושף בפנינו זווית ראייה חדשה על המרחבים העירוניים היומיומיים. מלבד זאת, לאמנות רחוב וגרפיטי הסטוריה ייחודית ו'כללים' אמנותיים משלה, אשר להיכרותם עימם יש משמעות רבה בפענוח של העבודות שאנו רואים ברחוב. 

תל אביב שופעת אמנות רחוב מקורית ובועטת, עם עבודות שנוצרו בידי אמנים מוכשרים שמוכרים גם בזירת אמנות הרחוב הבינלאומית. שכונות כמו פלורנטין או קרית המלאכה נודעות בעבודות הרחוב האיכותיות שממלאות את רחובותיהן, כך שגם בהליכה קצרה ניתן לראות מגוון עשיר של גרפיטי ברמה גבוהה. עם זאת, חשוב לזכור שכיוון שאמנות רחוב אינה נשמרת בתנאים מגנים כמו עבודות במוזיאון או בגלריה, העבודות הללו הן זמניות בטבען. מסיבה זו, לכל סיור יש את האופי הייחודי לו, ואפשר לחזור לאותה שכונה מספר פעמים ולראות כיצד האמנות בה משתנה.

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...