גלריות

שירותים בתחום האמנות

SBY Color | שבח בן יהודה

מרכז שירות עבוד צלמים מקצועיים ואמנים, המתמחה בפיתוח אנלוגי בכל הפורמטים, ומציע שירותי הדפסת פיין ארט מגוונים כולל על חומרים קשיחים, וכן שירותי הדבקה ומסגור. מחזיקים במיטב ניירות ה-Inkjet וכן משמשים כיבואנים הבלעדיים של נייר Inkjet ייחודי תוצרת Awagami Japan, ומתמחים בהדפסה אמנותית על ניירות יפניים מסורתיים בעבודת יד. כמו כן ניתן לייצר במקום אלבומי פוטו יוקרתיים בכריכות אישיות. קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

פריים ארט

שירותי מסגור, שימור ורסטורציה. מכירת הדפסים ועבודות מקוריות של אמנים ישראליים.קרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

וייס מסגרות

חנות מסגור ותיקה במרכז תל אביבקרא עוד
0723923221
בעלות שיחה רגילה *

כשאנחנו מדברים על 'שדה האמנות', קל לחשוב שמדובר באוסף של מוזיאונים, גלריות וחללי תצוגה שונים, בהם השחקנים המרכזיים הם אמנים ואוצרים. כך גם אנחנו חשבנו כשהקמנו את מאסטרפיס, אולם במהרה למדנו ששדה האמנות רחב הרבה יותר: ישנם נותני שירותים רבים אשר התמחותם המקצועית קשורה בתחום האמנות, כמו למשל שירותי רסטורציה ומסגור, שמאות וביטוח של יצירות ואוספי אמנות, מעצבי פנים שמתמחים בשילוב אמנות בחללים פרטיים או עסקיים, משרדי יחסי ציבור שמתמחים בתחום האמנות, יועצים אמנותיים ועוד ועוד.

אם כן, לראשונה תחת פלטפורמה אחת ומאוחדת, המוקדשת כולה לתחום האמנות, תוכלו למצוא בעלי עסקים מגוונים אשר מטרתם לספק שירות המותאם לעולם האמנות וצרכניו. 

רוצים לפרסם אצלנו? צרו קשר כאן!
מכירים שירותים נוספים בתחום האמנות שלא מופיעים אצלנו? דברו איתנו!

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...